Limra Taşı

Rose Porino

Granit küp taş

Şev Taşı

Adezit Taşı

Granit Taşı

Beton Yapı Taşı

Şirketimiz Taşyap Madencilik beton , Beton kilit taşı , Beton şev taşı , Beton bordür taşı , Beton Yol Bordür Taşı , Beton Bahçe Bordür taşı , Beton Çim Taşı , Beton Küp Taşı , Beton Oluk Taşı , Beton Parke Taşı , Beton Plak Taşı , Beton Prizma , Beton Adım Taşı gibi vb bir çok Beton Taş satış ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Beton Şev Taşı

Beton şev taşı , beton şev taşı duvar yapımı projelerde en ucuz ve uygulaması en pratik beton yapı taşı olma ünvanına sahiptir. Beton şev taşı gri ve kırmızı renkli 2 ayrı sınıfa ayırılır. Beton şev taşı 30 luk ve 40 lık ebatta çimento kum karışımı sonucunda elde edilen beton yapı elamanları arasında en çok tüketilen taş olma ünvanına sahiptir. Beton şev taşı yol kenarı ve bahçe içlerinde duvar taşı olma görevinde yamaç ve zemin kot farkını eşitlemek için tercih edilir.

Beton Parke Taşı

Beton parke taşı kullanım alanları , Beton parke taşı yollarda kaldırım ve park alanlarında mahalle aralarında sokak ve caddelerde bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Beton parke taşı'nı bu kadar çok popüler kılmasının en büyük tarafı doğal taşlara göre fiyatının daha uygun ve heryerde kolaylıkla bulunuyor olmasının yanı sıra gri , kırmızı , siyah yeşil ve beyaz renklerinde olmasıdır.

Beton Kilit taşı

Beton kilit taşı kullanımı , beton kilit taşı 6 lık 8 lik ve 10 luk kalınlık ölçülerine sahip olma özelliği ile kırmızı , gri , beyaz , siyah , yeşil ve kahve gibi vb renkleri ile yapıları renk cümbüşü ile göz doldurmaktadır. bbeton kilit taşı kullanımı yol ve kaldırım gibi vb araç ve yaya yolunda kum üzerine tek tek kaliteli usta ve işçi ile dizilip uygulası yapılır. beton kilit taşı gerek doğal gerekse beton yapı taşı kullanımında en çok tüketilen taş olma ünvanını elinde tutmaktadır.

Beton Parke Taşı Fiyatı

Beton Parke taşı kullanım alanları

Beton Yapı Taşı Ölçü

Beton kilit taşı , Beton şev taşı ..

Göster 
 
 
Beton Taşlar Gallery

Beton Kilit Taşı

Beton Kilit Taşı

Beton Parke Taşı

Beton Parke Taşı

Beton Şev Taşı

Beton Şev Taşı

Beton Bordür Taşı

Beton Bordür Taşı